loader-logo
  • Tarih

    2017, 2018, 2019
  • YAPILAN İŞLER

    Tam Hizmet
  • MÜŞTERİ

    Hasanoğlu İnşaat
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Banu Evleri

Türkiye’nin en güvenilir inşaat markalarından olan Hasanoğlu İnşaat’ın markası olan Banu Evleri için 360 derece reklam ajansı hizmetleri verilmiştir. Bahçeşehir ve Ispartakule bölgesinde gerçekleştirdiği yüzlerce konutun pazarlamasında aktif reklam süreçleri yönetilmiştir.

banuevleri-01

Neler Yapıldı?

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya için reklam kampanyası tasarımı, yönetimi ve raporlaması, projelerin satış ofisinde kullanılan görsel çalışmaları. Katalog, broşür, dergi ve gazete ilan tasarımları Banu Evleri kurumsal kimliğine göre başarı ile tasarlanmıştır. 

banuevleri-02

Tek Projeler, Tek Kurumsal Site

Hasanoğlu İnşaat olarak yapılan tüm Banu Evleri projelerini tek çatı altında toparlayıp kurumsal kimlik bütününde web sitesi hazırlandı. Kurumsal web sitesi olan www.banuevleri.com.tr’de , tüm projelerin bilgilerini bulabilir, her birine ayrı ayrı talep formu bırakabilir ve tüm projelerin katalog, drone, örnek daire çekimleri gibi birçok detayını bulabilirsiniz.

banuevleri-03

Fuar& Reklam

Banu Evleri olarak Hasanoğlu İnşaat’ın katıldığı tüm fuar organizasyonlarının tasarım süreçleri yine MODD/group Reklam Ajansı olarak yapılmıştır. Yurt içinde ve uluslararası fuarlarda stand tasarım desteği, fuara özel kampanyalar ve tüm basılı işler fuar öncesinde başarı ile teslim edilmiştir. 

banuevleri-04

bebedu
Previous

Share On
01-12
Next

Call Now Button
Modd Whatsapp