loader-logo

Gmail Reklamları

Gmail reklamları, gmailde tanıtımlar sekmesinde yer alan reklam modelidir.

Bir mail ile kullanıcılara ulaşabilir ve mail de kullanıcılara vermek istediğiniz tüm detayları verebilirsiniz.

Gmail reklamları için hedefleme seçenekleri

Anahtar kelime hedefleme

Seçtiğiniz anahtar kelimelere göre reklamlarınız gösterilir. Bir örnekle açıklamak gerekirse anahtar kelimenizi sağlık kelimesi seçtiniz. Sağlık kelimesi ile ilgili mail almış bir kullanıcıya reklamlarınız gösterilir.

Demografi hedefleme

Ulaşmak istediğiniz kitleyi yaş cinsiyet ve ebeveynlik durumuna göre seçebilirsiniz.

Domain hedefleme

Önceden seçmiş olduğunuz sitelerden mail alan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Örneğin spor sitelerinden mail alan kullanıcıları hedefleyerek sporla ilgili bir ögenin tanıtımını yapabilirsiniz. Hedeflediğiniz domainleri seçmeniz yeterli olacaktır.

Konu hedefleme

Ürün veya hizmetlerinizle ilgili konuları hedefleyip sizinle alakalı kullanıcılara ulaşmanız sağlanabilir. Örneğin tekstil ürünleri sayan bir firma moda ile ilgili konuları ekleyebilir.

İlgi alanı ve yeniden pazarlama

Ürün ve hizmetlerinizle alakalı daha önce sizin sitenize gelmiş kişilere reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

 

 

Bu reklam modelini diğer yöntemlere göre daha kolay bir reklamı modeli olarak tanımlayabiliriz. İlgi çekici bir başlık ile reklam maillerinizin açılmasını sağlayın ve maillerinizin içeriğini kaliteli tutarak, potansiyel müşterilerinizi sitenize çekmeye çalışın.

Siz de kampanyanızı gmail reklamları duyurmak istiyorsanız ve aklınıza takılan sorular varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
Modd Whatsapp