loader-logo

Katalog ve Broşür Tasarımı

Basılı işler konusunda oldukça uzman ekibimiz bu konuya çok farklı bir hizmet anlayışı getiriyor. MODD/group bünyesinde yer alan MODD/paper markamız ile oldukça kuvvetli bir matbaa hizmetine sahibiz. Kreatif ekip içerisinde yer alan her ekip arkadaşımız oryantasyon olarak mutlaka matbaa teknikleri ve ileri matbaa eğitiminden geçer. Müşteri olarak fark edemeyeceğiniz birçok detayı matbaa sürecini bilmesinden dolayı size kazanç sağlayabilir.

Örneğin forma sayısı ya da ebat konusunda, matbaa eğitimli bir tasarımcı ile çalışmanız size, işinizin hem daha uygun maliyet ile hem de daha sorunsuz üretilmesini sağlar. Türkiye’de yok denilecek kadar az reklam ajansının bünyesinde matbaa hizmeti vardır.

Avantajlarımız ?

1- Matbaa Teknikleri ve Malzemeler İle Fark Yaratılır

Dünyanın dört bir yanından toplanan kağıt ve malzeme örnekleri ile tasarımlarınızı daha etkili yapabilir, marka iletişimi için çok önemli olan basılı materyallerinizi öne çıkarabilirsiniz. Birçok ajans grafik tasarımla fark yaratabilirken, MODD/group ile malzeme, özel kesim ve çeşitli matbaa teknikleri ile kurumsal materyallerinizi daha etkili yapabileceksiniz.

2- Story Board Hazırlanır

Story board ile kataloglarınıza daha anlam ve bütünlük katıyoruz. MODD/group tasarım ekibi, her basılı materyal öncesi tasarım olarak sizinle bir story board maketi paylaşır. Bu maket sizin tüketicinize ne anlatmak istediğinize dair genel bir plan içerir ve bu planın karşılıklı okeylenmesi sonucunda tasarım süreci başlar.

3- Tasarım Yaklaşımı Hazırlanır

Tasarım sürecinde, rakip analizleri yapılır, dünyadan bir çok tasarım incelenir ve müşteri ile tasarım yaklaşım planı paylaşılır. Bu genelde 4-6 sayfalık layout tasarım örneği şeklinde olur. Tasarım diline karar verildikten sonra tüm tasarım sonlandırılır.

4- İmzalı Maket Onayı Alınır.

MODD/group tasarım ekibi, tüm iş tamamlandıktan sonra önce .pdf onayı alır, sonrada matbaasından aldığı örnek maket ile müşteri imzalı baskı onayı alır. Bu sayede karşılaşılabilecek yazım imla hataları önlenmiş olur.

5- Baskıya Hazırlık, Baskı ve Baskı Sonrası Takibi Yapılır.

İşin hangi matbaada basılmış olması gözetmeksizin, tüm baskı firmaları ile koordine olarak müşterinin baskıya hazırlık süreci tasarlanır ve ürün eksiksiz matbaaya teslim edilir.  Bu süreçten sonra teslim süreçleri takip edilir.

Call Now Button
Modd Whatsapp