loader-logo

Mailing & E-Bülten

Mailing ve E-Bülten dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren tüm markaların vazgeçilmezi durumundadır.

Markaların tüketicilerine mail yoluyla pazarlama faaliyetine e-bülten diyebiliriz. Dijital pazarlama alanında en sık kullanılan ve en ucuz maliyete sahip araçlardan birisidir. Özenle hazırlanmış bir e-bülten ile müşterilerinizi yeni ürünlerinizden ya da kampanyalarınızdan haberdar edebilirsiniz.

E-bülten aboneliği de hal böyleyken önemli hale geliyor. Hem müşteri datasına sahip olabileceğiniz hem de düzenli bildirimler gönderebileceğiniz harika bir yöntemdir. Genelde dijital pazarlama kampanyası dahilinde kampanyanın 360 derece dijital mecralarda kullanılması ile e-bülten gönderimlerinden de faydalanır ama aslında e-bülten de düzenli zaman dilimlerinde tekrarlanarak tek başına da ciddi faydaları olabilir.

Tüketicilerinize sürekli kendinizi hatırlattığınız mailing çalışmaları, çeşitli konseptler oluşturularak çok daha etkili olur.

MODD/group olarak mail listeleri çalışmalarında markalara önerimiz etkili bir mailing takvimi oluşturmaktır.

Örnek vermek gerekirse;

  • Mailing çalışmalarına kurumsal kimlik bütünlüğünde tasarımlar yapılır.
  • Mailing takvimi dahilinde haftalık ürün bilgilendirmeleri, hafta içinde blog bölümünüzde yapılan haberlerin gönderimi, haftanın fırsatı ve kampanya mailing’leri gibi konseptler ile düzenli iletişim yapabilirsiniz.

Kampanyanızı Test Etme İmkanı Sunar

Pazarlama kampanyanızı hedef kitlenize sunmadan önce mail listeniz ile mevcut datanıza gönderim yapabilir ve kampanyanız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca diğer dijital pazarlama faaliyetleri mail listesi çalışmalarını da ölçebilirsiniz. Kaç kişi mailinizi açtı, kaç kişi tıkladı, kaç kişi satın almaya yöneldi, kaç kişi form doldurdu gibi sorulara cevap alabileceğiniz maliyetsiz bir pazarlama mecrasıdır.

Call Now Button
Modd Whatsapp