loader-logo

blank

Diğer Hizmetlerimiz

Kurumsal Tanıtım Filmi

Markanıza özel çekilecek tanıtım filmleri ile, işletmenizi kısa sürede anlatabilirsiniz.

  • Sosyal medya mecralarında kullanabilirsiniz
  • Reklam kampanyanızda kullanabilirsiniz
  • Youtube kanalınızda kullanabilirsiniz
  • Açılış, Lansman ve Fuar gibi organizasyonlarda kullanabilirsiniz

Kreatif Video & Motion ekibimiz tarafından alınan brief’ler doğrultusunda hazırlanan tanıtım filmleri, istenildiğinde farklı dillerde seslendirme veya altyazı ile teslim edilebiliyor. Öncelikle sahnelerin story board çalışmaları ekibimiz tarafından yapılır, marka yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra tasarım başlatılır.

 

blank

 

Seslendirme Ve Çeviride Uzman Partnerler

MODD/group tanıtım filmi konusunda alanında uzman ses sanatçıları ve çeviri ofisleri ile çalışır. Bu anlamda yapılmış tanıtım filmi örneklerimizi ekibimiz ile iletişime geçerek inceleyebilirsiniz.

Youtube Video Çekimi

Markaların Youtube kanalları için video içerikler oluşturuyoruz. Son dönemde kurumsal Youtube yayıncılığının artması ile birlikte, size özel dekor ve çekim standardı geliştirip, Youtube’dan potansiyel hedef kitleniz ile etkileşime geçmeniz için Video ve animasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 

blank

 

Drone Çekimi

4K çekim kalitesinde videolar alabileceğiniz eğitimli sertifikalı ekibimiz ile markanızın drone çekim ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Özellikle inşaat projeleri için yapılan drone çekimlerimiz de projenizin tüm detaylarını havadan görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Videoları

Diğer hizmetlerimiz arasında yer alan sosyal medya videoları. İçerik konusunda uzman ekibe sahip olan MODD/group, markanız için sosyal medyada kullanılmak üzere çeşitli videolar üretiyor. Markanızın sayfasında sürekli görsel ağırlıklı paylaşımları farklılaştırmak için, after effect veya premier ile üretilmiş içerik olarak kullanıcının ilgini çekebilecek video içerikler üretiyoruz.

Call Now Button
Modd Whatsapp