loader-logo

 

Mobil Web Sitesi

Mobil web sitesi olmayan markalar mobil teknolojiler her geçen gün hızla gelişmekte, 2017 yılında 5 milyar kullanıcı varken bugün yarım milyar daha artmış durumda. Dünya nüfusunun %75’i mobilde yaşıyor. Aynı zamanda sürekli artan internet kullanım hızları da mobil pazarlama dünyasını oldukça çekici kılıyor. Tabii bu sürecin içinde, pazardaki büyük akıllı telefon üreticilerinin ürettiği harika ürünler de interneti mobilde keşfetmemize çok fazla olanak sağlıyor.

Genel bilgiler böyleyken, MODD/group olarak kurulduğumuz günden bugüne, her web sitesinin mobil entegrasyonunu kontrol ederek responsive hale getiriyoruz.

2016 yılından beri sadece mobilde performans gösterek native mobil siteler de yaparak, markalara hizmet veriyoruz.

 

 

Google Daha Çok Seviyor

Mobil kullanım oranlarının artması ile birlikte Google’da arama motoru optimizasyonuna mobil uyumluluğu dahil etti. Eğer markanızın web sitesi mobil uyumlu değilse, Google organik arama sonuçlarında işiniz zor demektir.

  • Hiçbir yerden ziyaretçi kaçırmadan her cihazda eksiksiz çalışmanızı sağlıyoruz
  • Mobil hız optimizasyonu da oldukça önemli. Bu konuda ajans olarak çeşitli testler ile sadece mobil performansını arttırıyoruz.
  • Site içi kolay bir kullanım sağlanır. Hatta bazı mobil sitelerin, mobil aplikasyonlardan daha rahat kullanıldığını söyleyebiliriz.
  • Sade bir tasarım yapılır. Masaüstü versiyonlarında bulunan bazı detaylar kullanılmaz
  • Genel mobil Seo yapılır
  • Sipariş ve satın alma eylemlerini hızlandırır.

 

Call Now Button
Modd Whatsapp