loader-logo
 • Tarih

  2017-2018
 • YAPILAN İŞLER

  Fikir
 • Marka
 • Web Portalı
 • Sosyal Medya
 • MÜŞTERİ

  Bebedu Bilişim A.Ş
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bebedu

Tüm isim çalışmaları, logo, kurumsal kimlik, web sitesi, gelir modeli stratejileri gibi tüm iletişim çalışmaları MODD/group Reklam Ajansı tarafından yapılan Bebedu, Tüm anne ve babaların ihtiyaç duyduğu birçok bilgiyi içerisinde barındırıyor.

bebedu-01

Dikey Pazaryeri Girişimi

Anaokulu arama süreci her zaman anne ve babaların en zorlu süreçlerinden biri olmuştur. Bebedu işte tam bu noktada oturduğunuz yerin yakınındaki tüm anaokullarını indeksleyen bir pazaryeri olarak tüm anaokullarını keşfetmenizi sağlıyor. 

bebedu-001

Faydalı Bilgilere Sahip Olabilirsiniz!

Aynı zamanda portal içerisinde yer alan çok önemli faydalı bilgiler ile okul öncesi ve sonrası birçok bilgiye ulaşabilir, günlük takip ederek birçok faydalı içeriği okuyabilirsiniz.

bebedu-02

Medikal Bilgiler İle Türkiye'de Bir İlk

İngiltere’nin önde gelen sağlık teknoloji ve hizmet şirketi Clarity Informatics’in İngiltere Ulusal Sağlık Servisi NHS için hazırladığı medikal bilgi rehberinde bir sürü hastalık hakkında doktorlar tarafından yazılmış detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Hafta Hafta Hamilelik ve Faydalı Kitaplar

Portal içerisinde yer alan oldukça detaylı hafta hafta hamilelik bölümü ile hamileliğiniz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınız hakkında önemli yayınların tanıtıldığı kitaplar bölümünde birçok kitap hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

bebedu-03

univa
Previous

Share On
Call Now Button
Modd Whatsapp