loader-logo

MODD Group Eylül Ayında 12 Yeni Marka İle İlke İmza Attı

blank

2.5 Kat Büyüdük!

MODD Group

MODD/group Reklam Ajansı olarak, 2021 yılı içerisindeki en iyi performanslı ayımızı geride bıraktık. Pandeminin neredeyse tüm sektörlerdeki olumsuz etkisi devam ederken, özellikle dijital pazarlama performansı ve kreatif çalışmaları ile dikkat çeken ajansımız, salgından bugüne ekibini 2.5 kat büyüttü. 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen reklam ajanslarından olan MODD/group, özellikle SEO, Sosyal Medya, Kreatif Tasarım, Dijital Pazarlama ve Web Development gibi alanlarda iş modeli anlayışını mükemmelleştirmek için sertifikasyon çalışmalarına başladı. 

Semrush Seo Başarısı

Semrush Seo Başarısı

Tam da bu aşamada Eylül ayında profesyonel SEO için dünyanın en iyi otoritelerinden birisi olan Semrush’ın Türkiye’deki 3 yetkili ajansından birisi olmayı başardık. 

Tüm zamanların en başarılı aylarından biri olan 2021 Eylül ayı sonu itibari ile ajansımızın danışmanlık verdiği marka sayısına 12 yeni marka eklendi. Finansal teknoloji, sağlık, mobilya, perakende, lojistik, ambalaj ve tiyatro gibi alanlarda rakiplerinden öne çıkarmak için tüm gücümüzle çalışacağımız yeni markalarımıza bir kez daha ‘’ Hoş Geldiniz ‘’ demek istiyoruz. 

Kreatif kalitenin ve estetik kaygısının en yüksek seviyede tutulması için eğitim ve yarışma gibi alanlarda 2021’in son çeyreğinde yeni atılımlara başladık. Ekibin motivasyonunu dinç tutmak, iş akış süreçlerini büyük bir titizlikle yürütmek ve ekip baskısını azaltmak için her gün iş modelimizi update ediyoruz. Bugüne kadar 350’nin üzerinde marka ile çalışmayı başararak bir çok sektörde tecrübeye sahip ajansımız, operasyonel mükemmelliğe verdiği önem ve ekip kabiliyeti ile özellikle pandemi döneminde 2 kat büyümeyi başaran ender şirketlerden birisi olmayı başardı. 

Modd Group Olarak Ziyaretçi Sayımız Her Zamankinden Daha Fazla

Modd Group

‘’ Terzi önce kendi söküğünü dikmeli ’’ anlayışı ile, websitemizde ele aldığımız 100’ün üzerinde makale, aylık güncellenen referans ve işlerimiz, deneyimlerimizden oluşan Youtube kanalımız ve aktif sosyal medya hesaplarımız ile bugün 170’in üzerinde kelimede Google sıralamalarında ilk 3’te yer alarak ayda 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi websitemizde ağırlıyoruz. 

Gelecekte;

Sabırla büyümüş bir ajans olarak 12 yılın tecrübesi ile ülkemizi farklı ülkelerde temsil etmek için Avrupa ve Amerika ofislerini kurmak için kollarımızı sıvadık. Pandemi döneminde 2 kat büyümemiz ile bu süreci hızlandırdık. Bu süreçte bize inanan tüm markalarımıza ve ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. 

MODD/group 

Ailesi 


Call Now Button
Modd Whatsapp