loader-logo

Google Adwords Ajansı

google-adwords-reklam-ajansi-moddgroup2

Google Adwords Ajansı

Google adwords ajansı ile çalışmak işletmenize neler kazandırır?

Google adwords ajansı ile çalışmanın işletmeler için bütçe ve dönüşüm olarak üst seviyeye getirmektedir. Öncelikle adwords reklamları işletmelerin kendilerini tanıtmaları ve belirlemiş olduğu anahtar kelimeler ile üst sıralarda yer alarak direkt kendisini arayan kullanıcılara ulaşmasını sağlar.

Bu süreçte adwords ajansları ise gerek yaptıkları anahtar kelime analiz, gerekse toplam aylık aranma hacimlerini kullanarak iyi bir sonuca ulaşılmasına katkı sağlar.

Reklam ajansları bütçenin iyi yönetilmesi konusunda da büyük faydalar sağlamaktadır. Belirlenen anahtar kelimelerin geniş eşleme, tam eşleme ve sıralı eşleme varyasyonları hakkında yeterli bilgi ve tecrübe sahibi değilsek, vermiş olduğumuz reklamda almak istediğimiz sonuca ulaşmak için fazlaca bütçemizi harcamak zorunda kalabiliriz.

Amacınız hedef kitlemize ulaşmak, ürün veya hizmetleri tanıtmak ise kullanılan en iyi reklam türü olarak Adwords reklamları gösterilmektedir. Bunun sebebi direkt olarak sizin belirtmiş olduğunuz anahtar kelimeleri arayan kullanıcılara yani potansiyel müşterilere ulaşmaktadır. İş ortağı olarak doğru tercih.

Google adwords reklam ücretleri nelerdir?

Reklam ücretleri kullanılan reklamlara göre değişiklik göstermektedir. Google görüntülü reklam ağı, gmail reklamları, merchant center, arama ağı, youtube reklamları, remarketing reklamlar olarak farklı maliyetler yer almaktadır. Google reklamları diğer reklam modellerine göre, tıklama başına maliyetleri öğrenebildiğimiz ve dönüşüm oranlarını kontrol edebildiğimiz için daha net sonuçlar vermektedir.

Eğer bir anahtar kelimede reklamlarda gösterdiğimiz performans düşükse bu anahtar kelimenin yerine farklı bir anahtar kelime kullanabiliriz. Veya bir anahtar kelime bütçemizi çok fazla harcıyor ve gelen kullanıcılar bizim potansiyel müşterilerimizi yansıtmıyor ise o anahtar kelimenin kaldırılması gerekmektedir.

Google arama sonuçlarında potansiyel müşterinin reklam bütçeniz doğrultusunda üstlerde görmesi sonucu web sitenize ziyaretleri arttıracaktır. Reklam kampanyaları için günlük bütçenizi belirlerken anahtar kelimeleriniz hakkında çalışmaların yapılması gerekmektedir. Google reklam (google ads) hakkında bilgi almak için ve ödeme yöntemlerini öğrenmek çalışmalar yapılması gerekmektedir.

Firmanızın kazancını katlamak ve sizin için en uygun reklam çözümlerini öğrenmek için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm bu teknik detayları bir ajans ile çözmek çok daha kolay bir yoldur. Bizimle hemen iletişime geçerek reklam modellerimiz ve google reklamları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.


Call Now Button
Modd Whatsapp