loader-logo

Ajans Başkanımızdan 2022 Mesajı ‘’ Yenilendik! ‘’

blank

2022 yılına girerken ofis binamızın yenilenmesi, yurtdışı ofislerinin açılması ve geliştirilmiş uluslararası iş modelinin devreye girmesi gibi bir çok yeniliğe imza attık. Tüm bunlar ışığında sizleri de bilgilendirmek için yeni yılın ilk yazısında kurucumuz ve ajans başkanımız Cem Has’ın yeni yıl mesajına yer verdik.

Hadi sizi biraz güncelleyelim !

blank

MODD/group Reklam Ajansı olarak 12 yılda 350’nin üzerinde marka tecrübesi ile 1000’den fazla başarılı projeye imza attık. Bu süreç içinde kurulduğumuz günden bugüne gerek ekip olarak, gerek de hacim olarak büyümemiz hız kesmeden sürekli gelişim gösterdi.

Özellikle pandemi süreci tüm dünya ekonomilerini sert bir şekilde etkilerken, dijital dönüşüme olan ihtiyaç, hemen hemen tüm sektörlerde artış gösterince alanında profesyonel ajanslar olağanüstü bir büyüme sergilediler.

MODD/group Reklam Ajansı olarak hep savunduğumuz ilke olan ‘’ terzi kendi söküğünü dikmeli ‘’ düşüncesi ile her zaman kendi şirketimizin seo, sosyal medya ve reklam çalışmalarını adeta ajans içerisindeki markaların yönetimi gibi profesyonel olarak ele almayı her zaman önemsedik.

Bugün geldiğimiz noktada, 2022 yılına girerken tüm operasyonlarımızı ve iş modelimizi geliştirecek köklü bir yenilik ile hayal ettiğimiz noktaya bir adım daha yaklaşmanın mutluluğu içindeyiz.

blank

Yenilenmek, tazelenmek, deyim yerindeyse ‘’update’’ olmak, biz reklam ajanslarının marka DNA’larının bir parçası. Bizler böyle olmak zorundayız ki, hizmet verdiğimiz markalara da bu değişimi yaşatabilelim.

Bu sebepten, MODD/group binasında hizmet verdiğimiz 700 m2 alanı yeniden tasarladık. Geniş ve her detayı düşünülmüş çalışma alanları, beyin fırtınası yapılabilecek özel amfi, tamamı ile yeniden tasarlanmış yönetici odaları, toplantı odası, seminer alanı, dinlenme bölümleri, YouTube stüdyosu, bilardo, masa tenisi, playstation oyun alanı, restoran ve ödüllerimizin yer aldığı resepsiyon gibi bir çok şeyi geleceğimiz için tasarladık.

Yeni yıla yeni ofiste girerken amacımız sadece mimari yenilenmek değildi, aynı zamanda iş yapış modelimizi, operasyon yönetimimizi her detayına kadar geliştirmek istedik. Bu amaçla, ofis içi eğitim ve ileri seviye sertifika programlarını yıllık kurum gelişimi planına dahil ettik.

Markalar ile yönettiğimiz tüm süreçlerde iyileştirmeler, sunum kitlerinin yenilenmesi, teklif formlarının yeniden tasarlanması gibi bir çok kurumsal çalışmalarımızı 2022 yılına girerken geliştirdik ve güncelledik.

Gelelim bizi en çok heyecanlandıran konuya;

blank

Uzun zamandır hayalini kurduğumuz MODD/group uluslararası ofislerini 2022 yılı itibari ile aktif ediyoruz. 12 yıl önce 50m2’de kurulan ajansımız bugün hem kendi binasında 45 kişilik ekibi ile hizmet verirken, hem de İngiltere, Almanya ve Orta Doğu Merkez ofislerini açıyor. Yola çıkarken tüm dünyaya ‘’know-how’’ satmak ilkesi ile çıktık ve bugün geldiğimiz noktada bunu başarıyor olabilmek hepimize gurur veriyor.

Bu bağlamda hayallerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olan bugüne kadar bizimle çalışmış, emek vermiş tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bize ve vizyonumuza inanan, yola çıktığımız günden bugüne bize destek olan tüm markalarımıza ben ve ekibim adına teşekkür ediyorum.

Şimdi sırada global yatırımlar ile büyümek, uluslararası olmak, keyifle çalışmaya devam etmek ve durmadan üretmek var.

Hoşgeldin 2022

Cem Has
Founder – CEO


Call Now Button
Modd Whatsapp