loader-logo

Projeskop Ev Arayanların Yardımına Koşuyor

projeskop-buyuk

Projeskop Ev Arayanların Yardımına Koşuyor

Projeskop, tarihi kampanyaların devreye girmesi ile, konut arayışında binlerce kişinin tercihi haline geldi.

2020 yılının ilk aylarında yayın hayatına başlayan Projeskop, bugün 90.000’in üzerinde ziyaretçisi ile, sıfır konut projelerini derinlemesine inceleyebileceğiniz bir web portalı.

 • Projenin konumu
 • Temel bilgileri
 • Kat planları
 • Sosyal alanları
 • Teslimat bilgileri
 • Yüklenici firma hakkına bilgiler
 • Güncel fiyat listeleri
 • Projeye özel fiyatlar

Gibi bir çok detayı  projeler özelinde inceleyebiliyorsunuz.

Projeskop Ne İşe Yarıyor ?

Projeskop gorseli

Projeskop Tüm projeleri tek çatı altında bulabilmek için tasarlandı. Hepimizin bildiği gibi hali hazırda satışı devam eden binlerce proje var. Sadece İstanbul’da satışı devam eden aktif satış ofisi sayısı 1400’ün üzerinde.

Her alternatifi bir arada görmek bize ciddi bir zaman kazandırıyor. Bugün gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen birisi, aradığı evi bulabilmek için saatlerini hatta günlerini harcıyor. Projeskop ile birlikte, yakınındaki projelere göz atabilir ve diğer alternatif projeler ile kıyaslayabilirsiniz.

Peki Ücretlimi ?

Hayır. Projeskop’un son kullanıcıya sunduğu tüm hizmetler şimdilik tamamen ücretsiz. Aradığınız proje için emlak yatırım uzmanlarına danışabileceğiniz Projeskop ekibinde bir çok profesyonel yatırım danışmanına erişebiliyorsunuz.

Alabileceğiniz hizmeler;

 • Proje bilgisi
 • Yüklenici firma bilgisi
 • Proje tanıtım katalogları
 • Satış ofisi randevusu
 • Güncel ödeme planı
 • Projeskop’a özel indirim kuponu 

Projeskop’a Özel İndirim Kodu

Projeskop bugün portal içerisinde bulunan 500’ün üzerindeki projenin listelemesini yapıyor ve gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilere zaman kazandırıp, her an güncellenen bilgiler sunuyor. Tüm bunların yanısıra, en önemlisi ziyaretçilerine özel indirim avantajları sağlıyor. Projelerden aldığı özel indirim oranlarını ilgili yatırımcılara sunabilen Projeskop ile projelerde daha avantajlı fiyatlar ile ev sahibi olabiliyorsunuz.

Projeskop Sadece İstanbul Merkezli Mi Olacak ?

Hayır. Sadece 6 aydır yayına olan Projeskop bünyesinde bugün 500’ün üzerinde proje var. Bu sayı agresif proje girişleri ile her geçen gün artıyor. Bugün İstanbul ağırlıklı projelerin yer aldığı portalda ileride tüm illerden projeler olacak.

Hali hazırda büyük şehirlerden de projelerin olduğu portalda bugün bile İstanbul dışındaki projeleri incelemek mümkün. Türkiye’nin sıfır proje arama motoru olarak karşımızda göreceğimiz sitede çok yakında 81 ilden proje olacak.

Yurtdışı Projeleri İle Türk Yatırımcılara Kazandıracak

Projeskop Türkiye’nin proje arama motoru ve gayrimenkul yatırım danışmanı olmasının verdiği sorumluluk ile, 2021’de dünyanın önemli yatırım merkezlerinden de fırsatları listelemeye başlayacak. Londra, Madrid, Milano, Dubai, Los Angeles, Miami, New York, Berlin ve Amsterdam gibi büyük metropollerde ev sahibi olabileceğiniz alternatifleri sizler için listeleyecek ve danışmanlık hizmeti sunacak.

Youtube Kanalı İle Emlak TV

Yatırımcının ev alırken yaşadığı bir çok problemi, kaygıyı ve güvensizlikleri ele alan bir çok video içeriği Projeskop TV’den takip edebileceksiniz. Yatırım uzmanları, inşaat patronları ve bireysel yatırımcıların zaman zaman konuk olacağı Youtube kanalı ile aklınızdaki bir çok soruya cevap alabileceksiniz.   

‘’ Bütçene Özel ’’ İle Kesene Göre Ev Almak

Projeskop’da yer alan ‘’bütçene özel’’ bölümü ile almak istediğin evin bilgilerini ve ödeme koşullarını bildirdikten sonra, Projeskop ekibi ilgilendiğin lokasyondaki tüm projelerdeki alternatifleri senin için hazırlıyor ve sunuyor. Böylece her projenin web sitesi ile uğraşmadan ve saatlerce zaman kaybetmeden kesene göre olan yatırım alternatiflerine hızlıca göz atabiliyorsun.

Tüm Projelerin Haberleri Ve Kampanyaları

Sadece sıfır projelerin haberlerini ve kampanyalarını okuyabileceğiniz bölümde ise bir çok bilgiye erişebilme imkanınız bulunuyor. Basında çıkmış haberler ve yatırımcı yorumları oldukça önemli içeriklere bu bölümden ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Samimi Özet;

Projeskop kullanıcısına tamamen ücretsiz olan, yeni nesil emlak yatırım platformu olarak çok önemli avantajlar elde edebileceğimiz bir marka olarak öne çıkıyor. Önümüzdeki günlerde tüm Türkiye’den projelerin yer aldığı ve aynı zamanda dünya başkentlerinden de proje alternatiflerinin olduğu bir portala evriliyor.

Yayına girmesinden sadece 6 ay sonrasında yaptığı yatırımlar ile bugün ayda 90.000’in üzerinde ziyaretçiye profesyonel bilgi sunarak onlarca kişiyi ev sahibi yaptı. 360 Proje Pazarlama’nın yatırımı olarak gözüken Projeskop’un adını önümüzdeki günlerde daha sık duyacağımıza hiç şüphe yok.

Projeskop web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Değerli zamanınız için teşekkürler.
MODD/group
Ekibi


Call Now Button
Modd Whatsapp