loader-logo
 • Tarih

  2016-2020
 • YAPILAN İŞLER

  Ambalaj Tasarımı
 • Web Sitesi
 • Sosyal Medya
 • TV Reklamları
 • Tam Hizmet
 • MÜŞTERİ

  Papağan Kuruyemiş
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Papağan Kuruyemiş

Türkiye’nin en önemli kuruyemiş markalarından olan Papağan’ın tüm marka iletişim çalışmaları MODD/group Reklam Ajansı tarafından yönetilmiştir. Kurumsal kimlik yenilenmesi, tüm ürünlerin yeni ambalaj çalışmaları, TV reklamları ve dijital pazarlama faaliyetleri başarı ile yapılmıştır. 

papagan-kuruyemis

Ödül Çalışmaları

Tüm ambalaj çalışmaları yeniledikten sonra, çeşitli yarışmalara katılarak birçok ödül alınmıştır. Özellikle ambalaj sanayicileri derneğinin düzenlediği yarışmadan ödül alan yeni ambalaj çalışmaları ile markanın bilinirliği çok daha fazla artmış, bu doğrultuda birçok satış kanalında daha aktif pazarlama çalışmaları yürütülerek satış rakamlarında başarı elde edilmiştir.

papagan-06

Web Sitesi

Sektörün en modern tasarımlarına kavuşan Papağan Kuruyemiş’de faydalı bilgiler online olarak tüketiciler ile paylaşılmış, mobil ve tablet uyumluluğu ile birçok farklı araçtan siteye erişim %100 veri kaybına uğramadan sergilenmiştir.

papagan-05

POP Tasarımları

Ürünlerin sergilendiği süpermarket ve çeşitli satış noktalarına yapılan özel poster ve reklam çalışmaları ile ürün satışları arttırılmış, marka farkındalığı yükseltilerek tüketicinin tercih ettiği bir marka haline gelmesinde ciddi faydalar elde edilmiştir. 

papagan-04

Spor ve Çerez İlişkilendirilmesi

Futbol müsabakalarında TV kanallarında alt bant reklamları ile marka konumlandırması yapılmış, direkt satış performansı arttırılmıştır. 

papagan-01

Previous

Share On
Call Now Button
Modd Whatsapp