loader-logo
  • Tarih

    2017
  • YAPILAN İŞLER

    360 Derece İletişim
  • MÜŞTERİ

    BNC Medya
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Basketball.com.tr

Türkiye’de en kapsamlı haber sitesi olarak yola çıkan basketballcom.tr İstanbul Soho House ‘da ses getiren bir lansman ile yayın hayatına başladı. Projenin başından itibaren isim, logo, kurumsal kimlik, web portalı yazılımı ve tasarımı, lansman organizasyonu, sosyal medya yönetimi ve YouTube kanalı yönetimi ile 360 derece hizmet verdik.

basketball-01

Basketbol Federasyonu ile İşbirliği

Tüm spor medyasının büyük ilgi gösterdiği basketballcom.tr Soho House lansmanında Türkiye Basketbol  Federasyonu Başkanı Harun ERDENAY ve yönetim kadrosunun  katılımıyla gerçekleşmiştir. Ayrıca Türk basketbolunun en bilinen sporcularından olan İbrahim KUTLUAY ve Hidayet TÜRKOĞLU’nun lansmana katılması proje tanıtımına  büyük katkı sağladı.

basketball-02

Final Four Heyecanı

Fenerbahçe’nin son yıllardaki EuroLig başarısı ile basketbola olan ilgi artmıştır. basketballcom.tr ‘de organik trafik artışından önemli faydalar elde etmiştir. Özellikle Fenerbahçe’nin Final Four’da yurt dışı müsabakalarında yanında olan basketballcom.tr maç öncesi ve sonrası gerçekleştirdiği yayınlar ile marka bilinirliğini arttırmıştır.

Basketball TV

TLB Kamera 34 stüdyolarında kurulan özel stüdyoda basketbolun en önemli yorumcularından biri olan Kaan KURAL ile basketballTV yayın hayatına başlamış, özellikle Youtube ve sosyal medyada izlenme rekorları kırmıştır.

basketball-03
basketball-04

project-drkalko-2
Previous

Share On
Call Now Button
Modd Whatsapp