loader-logo
  • Tarih

    2017-2020
  • YAPILAN İŞLER

    Tam Hizmet
  • MÜŞTERİ

    Keleş İnşaat
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Keleş Center

Keleş İnşaat’ın bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük projesi olan Keleş Center’ın tüm iletişim çalışmaları MODD/group Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirilmiştir. İstanbul’da E-5’e bitişik eşsiz lokasyonu ile yatırım fırsatı yaratan projede birçok iletişim mecrasında reklam çalışmaları yapılmıştır.

keles-01

Neler Yapıldı?

Projenin logo çalışmasından başlayan kreatif süreçte, katalog tasarımı, broşür tasarımı, satış ofisi tüm görsel alanlarının tasarımı, proje etrafındaki açık hava reklamlarının tasarımları, TV reklamları, sosyal medya reklamları ve Google Adwords reklamları gibi birçok mecrada iletişim çalışması yapılmıştır.

keles-04

Acentelere& Yabancı Yatırımcıya Özel

Proje kapsamında yabancı yatırımcı için özel tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmiştir. İngilizce ve arapça tanıtım filmi, özel vatandaşlık konseptli iletişim çalışmaları, Google Drive ile oluşturulan tüm tanıtım materyalleri ile acente satışları aktifleştirilmiş, yabancı yatırımcı proje hakkında düzenli olarak bilgilendirilmiştir.

keles-05

Form Yönetimi ve Call Center

Projenin reklamları kapsamında, yurtdışında lokasyon sosyal medya reklamları ile data toplanmış, call center ekibi tarafından aranarak başarılı satışlara imza atılmıştır. 

keles-06

Sonuç

Keleş Center projesi bugün İstanbul’da gerçekleştirilen en büyük ve lokasyonu itibari ile en çok kazandıran projelerden biri olmuştur. MODD/group olarak yürüttüğümüz iletişim çalışmaları ile, bugün tüm Türkiye’deki yatırımcılar projeden haberdar olmuş, Keleş İnşaat marka bilinirliğine ciddi katkılar sağlamıştır. Bugün şirketlerimizden olan 360 Proje Pazarlama ile de satış ofisi yönetimi yapan ekibimiz, tüm projenin satış pazarlama tek yetkisini alarak, pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra, satış faaliyetlerini de yürütmektedir. 

keles-07

Share On
project-dentway-4_
Next

Call Now Button
Modd Whatsapp