loader-logo

10 Yıl, 300 Marka

modd-group-bina

MODD/works olarak kurulup, daha sonra gelişerek sürekli büyüyen şirketimiz, bugün reklam hizmetlerine MODD/group olarak devam etmektedir. kendi bünyesindeki 6 marka, 42 kişi ve 320’yi aşan marka ile Türkiye’nin enerjisi en yüksek şirketlerinden biriyiz. İstanbul gibi bir şehirde reklam ajansı kurmanın zorluklarının bilincinde olan kurucumuz Cem Has, İngiltere ve Amerika’da kreatif reklam ajanslarında uzun süreler geçirdikten sonra, özellikle grafik tasarım, art direction, ürün tasarımı, sosyal medya ve web tasarım trendleri üzerine global çapta çalışmalar gerçekleştirmiştir. Aynı bakış açısı ile MODD/group’un temellerini atan ajans başkanımız, sadece konvansiyonel reklam alanlarında değil,girişimcilik ekosisteminde de yer alarak reklamcılıkta yeni nesil trendleri ülkemize getirmiştir.

Bugün toplamda 17 farklı sektör ile çalışan MODD/group, sahip olduğu tecrübe ile markalara bir çok alanda hizmet vererek, klasik reklam ajansı kalıplarının dışına çıkıyor. Özellikle sağlık, inşaat ve perakende alanlarında ciddi tecrübeleri ile en çok müşteriye hizmet veren ajans olarak dikkat çekiyor.

Hedefimiz, Ortadoğu ve Avrupa’da yeni iletişim ofislerimiz ile Türkiye’deki tecrübemizi dünyaya açmak. Bize inanan tüm ekibimize ve markalarımıza çok teşekkür ederiz.

MODD/group
Ailesi


Call Now Button
Modd Whatsapp