loader-logo

Reklam Ajansı Referanslarımıza Şubat Ve Mart Ayında Tam 8 Marka Katıldı

reklam ajansı referanslar

Reklam ajansı referansları bir marka için oldukça önemlidir. Çoğu ajans yaratıcı işleri nasıl yapılabileceğini değil, nasıl yaptıklarını gösterirler. Dolayısı ile, referans ve daha önce yapılan işler, bir ajansın kendisini pazarlaması açısından oldukça önemlidir. Ne kadar çok referansınız ve başarılı işiniz mevcut ise, o kadar çok tecrübeye sahipsinizdir.

10 yıldır 300+ den fazla markaya hizmet veren ajansımız bugüne kadar toplamda 17 farklı sektöre yaratıcı işler yapmıştır. Sektörün en tecrübeli ajanslarından biri olarak, oldukça zorlu geçen 2020 yılında bile, toplamda 8 yeni marka ile antlaşma sağladık. Sosyal medya, SEO, SEM, E-Ticaret, Dijital Çalışmalar ve Online Strateji Üretimi konusunda hizmet vereceğimiz 8 marka yeni bir yolculuğa çıkıyoruz

Global Leaders, Gençer Dental , Alexander Gardi , Queen Flowers, Mesnet Danışmanlık, Altan Plastik , FMY Kimya ve Weingart Hotel ile sağlık, eğitim, tekstil, tarım, sanayi ve turizm sektörüne yeni hizmetler geliştireceğiz.

Reklam Ajansı Referansları 2020 Yılında Büyüyorsa,

Zorlu Günlerden Sonra Çok Daha Hızlı Büyüyecektir.

reklam ajansı

Reklam ajansları açısından 2020 yılı hemen hemen her sektörde olduğu gibi oldukça zorlu geçiyor. Bir çok marka bütçelerinde kesintiye giderek yeni dönem yatırımlarını durdurma kararı aldı. Haliyle bu durum pazarlama alanına ayrılan bütçelerin yok denilecek kadar az olmasına sebep oluyor.

Bu noktada MODD/group Reklam Ajansı olarak, markalara farklı çözümler geliştirmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Hepimizinde tahmin ettiği gibi, Corona salgını dünyada çok büyük değişiklikleri beraberinde getirecek. Post Corona kavramını iyice analiz edip, markalara yeni nesil stratejiler üretmemiz gerekiyor. Minimum bütçelerin maksimum etkiye ulaşabileceği ve tam anlamı ile dijitalizasyon sürecine %100 adapte olmuş markalar yaratmamız gerekiyor. Bu bağlamda çözüm üretebilen, ekibini bu hizmetler kapsamında geliştiren ajanslar günün sonunda önemli büyüme kaydedebilir.

Ajansımız bu durumda bile her gün ortalama 3 veya 4 marka ile organik ( non-paid ) veya referanslar yolu ile teklifler alıyor. Bir çok sektörden işletmenin reklamcılık da dahil, 2020 yılını en az hasarla geçirmeyi planlarken, biz MODD/group olarak yine karlılık ile kapatmayı planlıyoruz. Umalım da herşey planlanan ölçüde gelişsin ve içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçleri en az yara alarak atlatalım.

Ekip Motivasyonu ve Aile Olmak

reklam ajansı referans

Öyle zamanlardan geçiyoruz ki, neredeyse şahit olmadığımız şey kalmadı. Böyle zorlu zamanlar hem çalışan ekipler için hem de şirket patronları için daha önce olmadığı kadar zorlu geçiyor. Evinde çalışan milyonlarca kişi ve neredeyse tüm operasyonları sekteye uğramış işletmeler. Üstelik durum sadece ülkemizde böyle değil, tüm dünyayı etkisi altına aldı ve eski halimize dönmek uzun bir süre alacak gibi duruyor. Bu noktada bazı patronlar büyük liderlik örneği sergileyerek ekiplerine sahip çıkıyor ve onlar ile birlikte bu zorlu süreci atlatmaya çalışıyor.

MODD/group ailesi olarak bizde tüm ekibimiz ile tam kadro evden ve olabildiğince disiplinli bir şekilde çalışarak markalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle ajansımıza yaptığımız yatırımlar ile hala her gün bir çok markadan talepler almaya devam ediyoruz ve ekibimizde çalışan herkesin önce sağlığını sonra ekonomik gereksinimlerini önemsiyoruz.

Samimi Özet

Markasına yatırım yapmış, faydalı içerikler üreten, SEO, SEM ve sosyal medyada aktif olan ajanslar bu süreci en az yara alarak atlatacak. Ayrıca kira veya sabit ödemek zorunda olduğu giderleri minimumda olan ajanslar için güneşli günler yakın. Umarız küresel olarak bu sürecin içinden en az kayıp ile çıkar, eski hayatımıza daha güçlenmiş olarak döneriz.

Tüm soru ve fikirleriniz için ekibimize danışabilirsiniz.

Teşekkürler
MODD/group
Ailesi


Call Now Button
Modd Whatsapp