loader-logo
  • Tarih

    2015-2016
  • YAPILAN İŞLER

    Tam Hizmet
  • MÜŞTERİ

    Baret Medya
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Projenin Hikayesi

2013 yılında, özellikle mütekabiliyet yasası ile birlikte yabancı yatırımcıların Türkiye’de gayrimenkul alabilmesinin önü açılmıştı. Buradan hareket ile, markalı konut projelerinin yer aldığı bir tanıtım portalı oluşturduk. Fikir o kadar hızlı gelişti ki, ajans olarak kendimizi 3 ay içinde Çırağan Sarayı’nda sektörün neredeyse en büyük inşaat markalarının katıldığı ve haber kanallarının canlı yayın yaptığı dev bir lansmanın içinde bulduk. Tabii ki böyle bir portala ciddi ihtiyaç vardı. Yabancı yatırımcı Türkiye’ye ilgi duyuyor fakat tüm projeleri bir araya getiren dijital platform olmadığından dolayı, projeler ile yabancılar birbirlerine ulaşamıyorlardı. Lansman sonrasında proje ciddi gelirler elde etti ve MODD/group tarafından başarılı bir çıkış stratejisi ile çeşitli yatırımcılara satılarak devredildi.

real-estate-news

Yapılan İşler

İsim, logo, web portalı, içerik üretimi, kurumsal kimlik, konvansiyonel ve dijital reklam kampanyası tasarımı, lansman organizasyonu ve tüm tasarım çalışmaları gibi tüm iletişim çalışmaları MODD/group Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilmiştir. 

ren-muckop-14

Sonuç

Ses getiren lansman sayesinde MODD/group özellikle gayrimenkul sektöründe ciddi bilinirlik elde etti ve müşteri sayısını sadece 3 ay gibi bir sürede 2’ye katladı. Bilinen reklam modellerini müşterilerine sunmayan ajansımız, hiç bir reklam ajansının yapmadığı ilke imza atarak, bütün gayrimenkul sektörünü Çırağan Sarayı’nda toplamayı başarmış ve sektörün problemlerine çözüm aramıştır. İşte bu sayede sadece bir reklam ajansı değil, problemleri iyi bilen bir partner olmayı başardık.

ren-muckop-15
ren-muckop-10
ren-muckop-11
ren-muckop-12

saran-03
Previous

Share On
Sunny
Next

Call Now Button
Modd Whatsapp