loader-logo
  • Tarih

    2018
  • YAPILAN İŞLER

    Tam Hizmet
  • MÜŞTERİ

    Luxera
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Luxera

Konut sektöründe projeleri ile yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Luxera markasının ismini bulduk. Kurumsal kimlik, Web sitesi, basılı işleri ve reklam kampanyaları gibi işlerini başarı ile yürüttük.

luxera-1

Tasarım Aşaması

Markanın vaadleri ve hedef kitlesine yönelik stratejiler üretip, isim çalışmasından başlayan süreçte, özellikle markalı konut sektörü detaylıca incelendi. Markanın renk paleti, kurumsal kimlik çalışmaları tamamlandı. Profesyonel metin yazarı tarafından kaleme alınan marka metinleri oluşturuldu ve tüm iletişim mecralarında kullanıldı. Proje pazarlaması detayında ise, katalog, broşür, proje alanı etrafının açık hava reklamları ile tasarlanması ve satış ofisi içi pazarlama materyalleri tamamlandı. 

luxera-2

Dijital Pazarlama

Luxera projesi için Google, Instagram, Facebook, vs. Gibi birçok dijital platform da stratejiler üreterek, reklam kampanyası tasarlandı. Yönetim süresince, yeni müşteri dataları marka tarafından başarı ile işlenerek birlikte yeni satışlar elde ettik.

luxera-3

Sonuç

Yeni marka ismi ve reklam ajansımız bünyesinde yapılan tüm kreatif işler ile marka bilinirliğinde ciddi büyüme elde edildi. Bugün Luxera markası 4 farklı proje ile yüzlerce aileyi ev sahibi yapmaya devam ediyor. 

luxera-4

Share On
Call Now Button
Modd Whatsapp