loader-logo

Fifteen Seconds 2020 İstanbul’da

fifteen-seconds-2020-istanbulda-icerik-gorsel-1-modd-group

Fifteen Seconds 2020 İstanbul’da

Söz konusu yaratıcılık olduğunda Fifteen Seconds’dan bahsetmemek olmaz. Tüm dünyada ve özellikle son dönemde Avrupa’nın adından çok söz ettiren anti-konferansı bu yıl İstanbul’da düzenleniyor. 21-22 Nisan 2020 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi olarak belirlenmiş etkinlik tarihini şimdiden ajandanıza kaydedin.

Etkinliği Türkiye’ye getiren Manastır, bu konuda oldukça tecrübeli. Daha önce düzenlediği onlarca dev etkinlik ile deneyimini global arenaya taşıyan Manastır’a bizi bu festival ile buluşturdukları için teşekkür ediyoruz.

Gelelim Etkinliğin detaylarına ;

Tüm dünyadan 4000 katılımcının gelmesi beklenen konferansa uluslararası 100 konuşmacı ve 100’ü aşkın marka katılıyor. Tabii burada söylemeden geçemeyeceğiz; MODD/group olarak da bu yıl festivalde yerimizi alıyoruz. Fifteen Seconds bu yıl İstanbul’da iş dünyası, inovasyon ve yaratıcılığı tek çatı altında toplarken MODD/group olarak yer almasak olmazdı.

Parlak Zihinler Burada Olacak

İş dünyası ve yaratıcı endüstrilerden gelen en parlak zihinler, tüm bildiklerini İstanbul’da paylaşmaya geliyor. İngilizce konuşmalar için de merak etmeyin, tüm konuşmalara simultane çeviri hizmeti verilecektir.

fifteen-seconds-2020-istanbulda-icerik-gorsel-4-modd-group

Dünyanın en önemli insanları konuşmacı oluyor

Microsoft, New York Times, Puma, Walt Disney, IBM, Oxford University gibi global markaların üst düzey yöneticileri daha önce Fifteen Seconds da sahnede yer almış. Bu yıl da yine oldukça etkili konuşmacılar ile İstanbul yaratıcılığa doyacak. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz, ilham alabileceğiniz ve güçlü bir network ağı yapma şansı bulabileceğiniz festivalin gelişmelerini buradan takip edebilirsiniz.

FS 2014 yılında kuruldu

Fifteen Seconds, 2014 yılında Avusturya Graz’da kuruldu. Bugüne kadar 20.000 meraklı zihni bir araya getiren platform, o kadar agresif büyüyor ki, ilk günlerinden itibaren ajansımızın radarına girecek kadar adından söz ettirmeyi başarmış. Bu yıl İstanbul’a ‘’egosuz, gündemsiz ve boş lafın olmadığı etkinlik’’ sloganı ile geliyorlar. Sürükleyici bir deneyime sahip olacağı kesin olan etkinlikte, oyun alanı, startup tanıtım alanı ve çeşitli deneyim alanları olacak.

fifteen-seconds-2020-istanbulda-icerik-gorsel-3-modd-group

Fifteen Seconds Bilet Fiyatları

Tüm festival alanlarına erişim, networking, after-show party ve design market erişimi olan bilet seçeneği şu anda erken alımlarda 100 Euro avantaj sağlıyor. 199 Euro’ya düşen biletlerin öğrenci versiyonu ise 49 Euro. Açıkcası Türkiye’de yapılan birçok etkinlik fiyatlarını değerlendirmemiz gerekirse, Fifteen Seconds gibi global çapta bir etkinliğin fiyatları bize oldukça mantıklı geliyor.

Startup sahipleri için farklı giriş modelleri olan etkinlik bilet fiyatlarını burada bulabilirsiniz.

fifteen-seconds-2020-istanbulda-icerik-gorsel-2-modd-group

25 Seçilmiş Startup için Yatırımcılar İle Buluşma İmkanı

Lütfi Kırdar’da yapılacak Fifteen Seconds etkinliğinde, özel bir alanda startup networking alanı oluşturulacak. Burada 25’den fazla olmayacak girişimler, tüm dünyadan gelen yatırımcılar ve parlak zihinler ile buluşma fırsatını yakalayacak.

Bu alanda girişiminize yatırım alabilir, yeni fikirleri değerlendirebilir ve network ağınızı genişletebilirsiniz.

Sonuç Olarak;

Festival hakkında biraz Google surf yapmanız yeterli olacaktır. Birçok yerde yapılan etkinlerde kullanılan görseller ve ortam gerçekten ilham verici.  21-22 Nisan tarihlerinde ajandanıza not alın ve festivale katılmayı unutmayın.


Call Now Button
Modd Whatsapp