loader-logo

Ev Yapımı (Home Made) Hizmet Almak İsteyen ?

evden çalışmak

Dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını ile, evden çalışma modeli neredeyse tüm şirketlerin gündeminde. Bizde şirket olarak önlemimizi aldık ve ev yapımı hizmetler sunmak için tüm ekimizi evden çalışma modeline adapte ettik. Özellikle Avrupa ülkelerinin çok fazla etkilenmesi ile evden çalışanların sayısı milyonları aştı diyebiliriz. Devletlerin aldığı önlemlere ek olarak, toplum içinde alınan önlemler ile de salgının etkisi azaltılmaya çalışılıyor.

2020 yılı gerçekten bölüm sonu canavarı gibi zorlu geçiyor.
Bilim adamları gök taşı çarpması ile ilgili haberi de yaptı. Artık 2020 yılında görebileceğimiz pek bir şey kalmadı.

evden çalışmak

Bir çok marka bugünden hem çalışanlarını korumak, hem de toplum sağlığını korumak amacı ile evden çalışma modeline geçmiş durumda. Hal böyle olunca da sosyal medya kullanımları ve internet alışverişleri ciddi artış göstermiş durumda. Bazı müzeler ve kütüphaneler arşivlerini ücretsiz olarak online ortamda kullanıcılara sunuyor. Evde geçirilen süre içinde izlenilecek filmler listesi ve online konserler gibi bir çok etkinlik sosyal medyada ‘’trend topic’’ oldu.

evden çalışma

Biz ajans olarak yoğun bir iş programı ile markalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle sosyal medya ve internet kullanımlarının artması ile birlikte dijital kampanyalar, kriz yönetimleri, tasarım ve e-ticaret çalışmaları son sürat devam ediyor. Bu süreç içerisinde ev yapımı hizmet almak isteyen tüm markaları ajansımıza davet ediyoruz. Kahve çay borcumuz olsun.

MODD/group
Ekibi


Call Now Button
Modd Whatsapp