loader-logo

Corona Günlükleri / Yeni Haftaya Evinde Başlayanlar İçin Ücretsiz 7 Servis

corona günlükleri vol 1

 

Corona günlükleri ile boş vakitlerin daha kaliteli değerlendirilmesi için çeşitli kılavuzlar hazırlamaya kadar verdik. Hepimizin bildiği Corona virüs tüm dünyada hala en önemli gündem olmaya devam ediyor. Milyonlarca insan evinde ve bu durumun daha ne kadar devam edeceği bilinmiyor. Salgının merkez üssü önce Çin sonra İran gibi gözükse de, İtalya başta olmak üzere, Avrupa’da neredeyse hayat durdu. Bugün Amerika’dan gelen veriler de salgının hala hızla yayıldığını kanıtlıyor. Daha fazla işin boyutundan bahsetmenin anlamı yok. Zaten hepimiz saatlerce sosyal medyadan ve haberlerden ilgili haberleri fazlası ile öğreniyoruz.

Corona Günlükleri Vol1: Ücretsiz Servisler

1- Storytel

corona günlükleri storytel

Corona günlükleri listemizin ilk sırasında hepimizin çok istediği ama bir türlü zaman ayıramadığı kitap okumak var. En azından %99 bahanemiz bu yönde. Bu anlamda Storytel bize sesli kitap olarak hizmet veren bir uygulama. Corona virüsü yüzünden 14 gün olan ücretsiz üyelik süresini 30 güne çıkardılar. Bizce denemeye değer.

2- Webrazzi E-Ticaret 2020

w-e-ticaret

2020 yılının ilk ve en önemli e-ticaret etkinliklerinden biri olan Webrazzi E-Ticaret 2020 konferansına katılamayanlar için tüm sunum ve panellere buradan ulaşabilirsiniz

3-Kariyer.net HR Venue

hr-venue kariyer

Kariyer Net, iş görüşmelerini online ortama taşıyan HR Venue uygulamasını şirketlere üye olsun yada olmasın 1 ay boyunca ücretsiz olarak sunuyor. İK departmanlarının en tedirgin oldukları konulardan biri de yüz yüze yapılacak olan mülakatlar. Bu konuda faydalı olacak bir servis diyebiliriz.

4- Vodafone TV

vodafone tv

4.000’den fazla film ve 80’den fazla TV kanalını 30 Nisan’a kadar tüm müşterilerilerinin kullanımına açtı.

5- Wave Meditation

wave

Evinizde müzik ile birlikte meditasyon yapabilirsiniz. 30 günlük ücretsiz kullanım imkanı sunuyor.

6- Class Central

Wave Meditation

Evinizden dünyanın en iyi üniversitelerinden online ders alabilirsiniz. Class Central’da binlerce online ders arasından ilginizi çeken kurslar ile kendinizi geliştirin. Ücretsiz!

7- Gold’s GYM

blank

Mobil aplikasyonu üzerinden 600’den fazla ses ve video’yu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan bu uygula. Sizde evinizde formda kalabilirsiniz.


Call Now Button
Modd Whatsapp