loader-logo
  • Tarih

    2019
  • YAPILAN İŞLER

    Web Sitesi
  • MÜŞTERİ

    Teksüt
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Teksüt

Türkiye’de süt ve süt ürünleri pazarında en iyi markalar arasında yer alan Teksüt ile web geliştirme süreçlerini yöneterek modern ve ihtiyaçlarını karşılayan bir web sitesi hazırladık. İyi olan tek’tir sloganı ile 1956 yılından beri Türkiye’nin en güvenilir üreticilerinden olan Teksüt’ün kurumsal web sitesinde özellike site haritasını marka ile çözümledik. 

teksut-01

Tasarım Aşaması

Markanın kurumsal kimlik bütünlüğüne göre tasarlanan web sitesinde farklı alternatifler tasarlandı. Fonksiyonel ve kullanıcı dostu ve ürün odaklı hazırlanan grafik tasarım çalışmaları ile, markanın dijital yüzünü oluşturduk. 

teksut-02

Yazılım Aşaması

Özellike web sitesinin tüm platformlarda çalışması için responsive bir yazılım dili oluşturduk. Cep telefonları ve tabletlere uyumlu tasarlanan web sitesi ile daha fazla trafik elde ettik. Aynı zamanda müşteriye özel tasarlanan admin paneli ve eğitim süreçleri ile site içi güncelleme süreçlerini yönettik. 

teksut-03

Sonuç

Yeni web sitesi ile birlikte eski web sitesine oranla ziyaretçi trafiğini %270 oranında organik olarak arttırdık. Marka özellikle bayii kanalında çok daha iyi bir listeleme elde etti. Ayrıca ürün sayfalarının daha detaylı işlendiği web sitesinde tüketiciler ürünler hakkında daha fazla bilgiye eriştiler. 

teksut-04

project-assangayrimenkul-4
Previous

Share On
Otomol
Next

Call Now Button
Modd Whatsapp