loader-logo
  • Tarih

    2021-2022
  • YAPILAN İŞLER

    Tam Hizmet
  • MÜŞTERİ

    Medsina
[]
1 Step 1
Teklif Al
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Medsina

 

MedSina Türkiye; Doktorlar, Hastaneler, Klinikler ve Eczaneler ile Laboratuvarları kolayca bulabileceğiniz ve randevu alabileceğiniz güvenilir bir mobil sağlık uygulamasıdır. MedSina Türkiye uygulaması ile;

Sağlık ihtiyaçları ve tüm tedaviler için Türkiye çapında en iyi ve avantajlı sağlık turizm imkanlarından faydalanılabilir. Aynı şekilde Türkiye dışında yaşayan kimseler , Türkiye çapında tüm sağlık olanaklarından yararlanılabilir. Saniyeler içerisinde tercih edilen konuma göre doktor ve uzmanlığını seçilebilir, doktorlar ile görüntülü görüşme yapılarak muayene olunabilir. Tüm sağlık kayıtları hızlı ve kolay erişim özelliği ile dijital olarak güvenle saklanabilir. Yakınınızdaki eczaneler kolayca bulunup, nöbetçi eczaneler erişilebilir. 

 

MedSina Uygulaması 2018’de Kabil ve Almanya’da düzenlenen uluslarası ‘‘Get in the Ring’’ yarışmasında, 100’den fazla uygulama içerisinde en iyi uygulama ödülünü almıştır.

 

MODD/group Reklam Ajansı olarak, tam hizmet kreatif destek verdiğimiz Medsina’da, sosyal medya yönetimi ve tüm tasarımsal çalışmalar ekibimiz tarafından başarı ile yürütülmektedir.

 

 

medsina-uygulama
medsina-saglik-uygulamasi
medsina-klinik
medsina-hastane

now-bomonti
Previous

Share On
Call Now Button
Modd Whatsapp