loader-logo
  • Ana Sayfa
  • Modd Group | Biz | Dijital Reklam Ajansı

Modd Group
Olarak Biz

#59 kişilik ekip
#10. yıl
#İstanbul / Londra Ofisleri
#Çok Yakında A.B.D
#Genç Dinamik ve Girişimci
#Gece Gündüz Çalışan
#İşinin aşığı

Gençleriz…
biz-modd

Biz kimiz?

”Fark Yaratmak” hiç şüphesiz globalleşen dünyamızın anahtar kelimesi… Fakat bilginin çok hızlı yayıldığı günümüzde, farklı olabilmek bir o kadar da zor. Tasarım odaklı butik bir reklam ajansı olarak bu noktada biz devreye giriyoruz. Aynı fikirleri paylaştığımız, benzer heyecanları duyduğumuz markalar ile beraber ilerleyerek, onların bu uzun maratonunda çözüm ortakları olup, onlara fayda sağlamak istiyoruz. Markayı daha ileri götürmek ve tüketici ile daha iyi bir iletişim kurabilmek için kendimizi reklam verenin yerine değil, tüketicinin yerine koyuyoruz.

Mottomuz Glo'banel'leşme

Reklamcılık da aynı sanat gibi farklı şekillerde yorumlanabilir, algılanabilir ve insanların hayatlarına iyi-kötü bir şekilde dokunabilir. Biz de tıpkı bir sanat atölyesi gibi harika hikayeler anlatan, tüketicisini güldürebilen, düşündürebilen ve farklı deneyimler yaşatan markaların ajansı olmak için yola çıktık.

2014 yılının başlarında taşındığımız, kendimize ait 1100 metrekare binamızda sadece çalışmıyor, yaşıyoruz. Gündemi takip ediyor, eğleniyor, dijital ya da analog fark etmeden doğru bağlamdaki doğru içeriği geleceğin anahtarı olarak görerek işlerimizi tamamlıyoruz.

Kalabalığı harekete geçiren fikirler üretip, markaları sokaktaki insanlar gibi samimi konuşturmayı hedefleyen stratejiler geliştiriyoruz.

Biz aslında markalar ile uzun vadeli bir maratona çıkarıyor, konumlandırmalarına uygun stratejiler geliştiriyor, bu fikirleri 360 derece iletişim mecralarında tüketicileri ile buluştururuz.

Ve tabii ki kalabalığın içinden sıyrılacak nitelikte işler ile…

Üstünlük taslanmaz, tasarlanır.

Modd Whatsapp